LGS Matematik Özel Ders - Sonuç Oniki Özel Öğretim Kursu

Duyurular

LGS Matematik Özel Ders

 

LGS Matematik Özel Ders

LGS sınavına matematik özel derslerle hazırlanan öğrenciler için en önemli husus  kendilerinden emin ve avantajlı olmalarını sağlar.

8.sınıfta matematik özel ders almak isteyen öğrencinin önceki yıllara ait konularında eksikler varsa önce onları saptarız. İyi bir matematik temeli kazandırmak adına konu anlatımlı çalışmalar yaparız.LGS  konuları kavrandıktan sonra çeşitli kaynaklardan sorular  çözümü yapılır.

LGS ye hazırlanırken önemli olan öğrencinin verimli çalışma yöntemlerini keşfetmesi ve istekli olmasıdır.Eğitim koçlarımız ve uzman öğretmenlerimiz öğrencilerin takibini düzenli yaparak başarıya ulaşmalarında iyi birer aracı olurlar. Matematik özel dersleri sayesinde öğrenci soruları daha iyi ve daha hızlı çözdükçe LGS sınav öncesinde de diğer derslerinde de gözle görülür bir özgüven kazanır ve bunun sonucunda  başarısı artar. Başarı duygusunu kazanan öğrenci bundan vazgeçmeyecek ve LGS sınavı için düzenli çalışmaya devam edecektir.Matematik özel ders alan öğrencilerde soru çözüm tecrübesi kazandıkça deneme sınavında süre yönetimi kaygısını daha aza indirir.Sonuç Oniki, Kurs Merkezimizde matematik özel derslerimiz alanında uzman ve tecrübeli öğretmenlerle verilmektedir.Matematik özel dersler ister kurumda yüz yüze ister online şeklinde yapılmaktadır.


Tümünü Gör

Merkez Mh. Çavuşbaşı Cd. No: 7 K: 4 Çekmeköy / İSTANBUL
(0216) 642 4262 - (0216) 640 1938
info@oniki.com.tr - www.onikiegitim.com