Oniki Eğitimde Velilerimizin Gönlü Rahat.. - Sonuç Oniki Kurs

HABERLER

Oniki Eğitimde Velilerimizin Gönlü Rahat..

 

8.sınıfa geldik, iyi bir üniversite için iyi bir lise… diye başlayan cümlelerin kurulduğu ilk ve ortaokul emeklerinin meyve vermeye başladığı sınıftır.

8.sınıfta velilerimizin en çok dile getirdiği ve onları takviyeye iten sebep sürekli değişen sınav sistemi diyebiliriz devamında ise; Yeni sistemi anlamış çözümlerini üretmiş eğitim kurumu, ve onlardan beklenen öğrenciye sınavın önemini anlatması, sınava hazırlık sürecindeki öğrencinin sınav heyecanını yenebilmesi, test çözme tekniklerinin öğretilmesi… sayılan adımların ardından bolca denemelerin çözülmesi bunların neticesinde de iyi bir liseye yerleşmesi amaçlanmaktadır.

Oniki Eğitim, tüm bu isteklere makul ve kalıcı çözümler üretebilmektedir fakat unutulmamalıdır ki bir sınav her şeyin göstergesi değildir.

Velilerimize sunduğumuz çözümlerimizde;

8. sınıf öğrencilerimizin bir yarış atı gibi değil de kendini seviyesini bilerek elinden gelenin en iyisini gösterebileceği birebir veya 4 kişilik gruplar halinde takviye eğitimi hizmeti bulunmaktadır.

Stres ve kaygı eşiğinin yüksek olduğu bu sınıfta öncelikle öğrencimizin seviyesi kontrol edilerek kendisine uygun ders programı hazırlanır. Yapılan çalışmaların sağlıklı netice verebilmesi için öğrenci şubemizde kütüphaneye yönlendirilir ve öğretmenleri gözetiminde ders çalışması veya denemelerini çözmesi istenir.

Bu sürecin bir diğer önemli aktörü olan velimiz ihmal edilmez. Öğrencimizin derslerindeki performansı düzenli olarak belirlenen periyotlarda velimize geri bildirim sistemi ile bildirilir. Böylece velimiz öğrencisinin teknik ve mental süreçlerini alanında uzman öğretmenlerin katkısı ile takip eder. Bu yaklaşım sayesinde öğrenci-veli çatışmalarının önüne geçilmesi sağlanmış olur.

 

LGS’de başarı için Çekmeköy Oniki Eğitim, Çengelköy Oniki Kurs Merkezi, Kurtköy Oniki Etüt Merkezi,

Pendik Oniki Dershanesi, Ataşehir Oniki Özel Ders, Sancaktepe Etüt Merkezlerimize bekleriz.

 

 

 

 

 


Tümünü Gör

Merkez Mh. Çavuşbaşı Cd. No: 7 K: 4 Çekmeköy / İSTANBUL
(0216) 642 4262 - (0216) 640 1938
info@oniki.com.tr - www.onikiegitim.com